מכונת קפה ביתית מומלצת

הישראלים, בדומה לאירופאים, אוהבים קפה, והם אוהבים את הקפה שלהם טוב, איכותי, בעל ארומה עשירה ומרקם קטיפתי. בעשור האחרון, יותר ויותר ישראלים פונים לרכוש מכונת קפה ביתית מומלצת, ולא רק בכלל הפינוק של קפה טוב בבית, אלא בזכות החיסכון הרב על הוצאת הקפה.

 
היתרונות של מכונת קפה ביתית מומלצת

מכונת קפה ביתית מומלצת היא מכונה קטנה ומעוצבת, אשר יש ביכולתה להפיק כוס קפה איכותית, אשר אינו נבדל בטעמו מזה של בית הקפה ברחוב. מכונת קפה ביתית מומלצת נותנת לכם להפיק כוס קפה מתי שאתם רק רוצים, מבלי לצאת מהבית. אתם כבר לא צריכים להתפשר על איכות כוס הקפה הראשונה של הבוקר, אלא ליהנות מקפה איכותי ממש אצלכם בבית. היתרון הנוסף, והחשוב לא פחות, הינו החיסכון. כאמור, מחירו הממוצע של כוס אספרסו בבית קפה שכונתי עומד על כ 10 שקלים. אם אתם חובבי קפה, ולא יכולים לוותר על מנת אספרסו יומית, שלא לדבר על העובדה שהישראלי הממוצע צורך בין שתיים לשלוש מנות קפה ביום, הרי לכם חיסכון משתלם של ממש. המחיר הממוצע לכוס אספרסו ביתי, עומד על 1.3 ל 3.5 שקלים, תלוי בסוג הקפה, כך, שאין ספק כי מדובר בצמצום עלויות של ממש.
סוגי מכונות קפה ביתיות

ישנם סוגים שונים של מכונות קפה לבית, מכונות קפה הפועלות על קפסולות, מכונות קפה פודים, מכונות קפה אוטומטיות או חצי אוטומטיות. הבחירה של מכונת הקפה תלויה גם בהעדפה שלכם לגבי הכנת הקפה, כמו גם גודלה ועיצובה של המכונה, והמחיר שלה. טווח המחירים נע בין כמה מאות שקלים ועד לאלפי שקלים, תלוי בסוג המכונה ובאופן הפעלתה. בעת רכישת מכונת קפה, קחו בחשבון גם עלויות של תחזוקה או תיקון המכונה במידת הצורך, כמו גם, השירות הניתן לכם מהחברה ממנה רכשתם את מכונת הקפה. כאשר מדובר במכונות קפה ביתיות, ב"כיסקפה" תוכלו למצוא מגוון רחב של עיצובים, אשר מעניק לכם את האפשרות לבחור את צבע המכונה, העיצוב שלה ורמת הגימור שלה, לצורך הפקת כוסות קפה איכותיות, טעימות ומקצועיות – ממש אצלכם על השייש.

כיס קפה - מקסימום אספרסו, מינימום מאמץ....
מכונת קפה
חברת כיס קפה הינה יצרנית פודים במגוון רחב של טעמים ובאיכות גבוהה.
אנו עושים שימוש בפולי קפה משובחים הנארזים סמוך לזמן קלייתם במפעלנו, שהוא מפעל אריזת פודים היחיד בישראל – דבר השומר על טריות הקפה ועל הארומה המיוחדת

חברת כיס קפה משווקת מכונות קפה איטלקיות במאה אחוז !


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

• הכשרת הישוב 10 ראשון לציון
• טל': 03-9520357 | פקס: 03-9520358