קפסולות תואם Lavazza

קפסולות לאווצה – לפתוח בכיף את הבוקר!

מי מאיתנו לא אוהב לשתות קפה איכותי וטוב? הרי הדבר הראשון שרובינו עושים בבוקר הוא לשתות לפחות כוס קפה אחת, על מנת למלא את המצברים ועל מנת להיות אנרגטיים במשך היום. שוחרי הקפה האמיתיים שותים כמה וכמה כוסות קפה ביום, הוא לא רק טעים, מחקרים רבים הוכיחו כי הוא גם בריא.

מכונת קפה ביתית

פעם נהגנו להסתפק בכוס נס קפה פשוטה, אבל עם השנים גם טעמם של הישראלים השתכלל, ורבים מאיתנו רוכשים מכונות קפה ביתיות. אפקט הטעם הוא מעולה, טעם כמו של בית קפה. ישנן הרבה מאוד סוגים של מכונות קפה איכותיות, אחת מהן היא מכונת קפה של לאווצה. על מנת להפיק את המרב מהמכונה, יש לרכוש קפסולות לאווצה. ניתן לרכוש קפסולות לאווצה במגוון רב של טעמים אטרקטיביים. מחיר הקפסולה איננו יקר. אנשים רבים נרתעים מלרכוש מכונות קפה בשל עלות הקפה, אבל המצב השתנה ללא היכר. כיום תוכלו לרכוש מבית העסק המתאים קפסולות לאווצה במחיר שווה לכל נפש, ומהו המחיר לעומת הטעם? רבים לא מוכנים להתפשר על הטעם של הקפה, אבל את הקפסולות לא ניתן למצוא בכל מקום, אלא רק בעסקים המתמחים במכונות קפה איכותיות וקפסולות תואמות למכונת הקפה. קפה לאווצה הוא בין סוגי הקפה המשובחים בעולם, לא לחינם שמו הולך לפניו.


קפה איכותי מברזיל

בין סוגי הקפה המשובחים ביותר הוא הקפה הברזילאי וקפה ממרכז אמריקה. כבר אין שום צורך לחפש בית קפה או מסעדה על מנת ללגום ממנו, הוא נמצא בהישג ידכם. אם רכשתם מכונת קפה לאווצה תוכלו לרכוש קפסולות לאווצה במגוון טעמים: קפסולות לאווצה קרמה, קפסולה ארומה, קפסולה ערביקה וקפסולה בטעם קלאסי. אם אינכם יודעים מהו סוג הקפה הטעים ביותר והערב לחיך, מומלץ לרכוש את כל הטעמים. כיום ניתן לרכוש את הקפסולות בדואר רשום או אפילו שליח מיוחד יביא לכם אותן עד הבית, על מנת שתוכלו לפתוח את הבוקר בהנאה צרופה. הטעם ילווה אתכם למשך כל היום.

מחפשים קפה איכותי במיוחד? אוהבים קפה לאווצה? רוצים שהקפה יגיע עד אליכם הביתה? צרו עוד היום קשר עם כיסקפה, המומחים למכונות קפה וקפסולות, ואנו נחזור אליכם בהקדם עם הקפה האיכותי ביותר בארץ!

קרמה

111
מחיר באתר:30.00 ₪

פרטים אודות המוצר

ארומה

222
מחיר באתר:30.00 ₪

פרטים אודות המוצר

ערביקה (קלאסי)

333
מחיר באתר:30.00 ₪

פרטים אודות המוצר

קלאסיק / מטיק

444
מחיר באתר:30.00 ₪

פרטים אודות המוצר

כיס קפה - מקסימום אספרסו, מינימום מאמץ....
מכונת קפה
חברת כיס קפה הינה יצרנית פודים במגוון רחב של טעמים ובאיכות גבוהה.
אנו עושים שימוש בפולי קפה משובחים הנארזים סמוך לזמן קלייתם במפעלנו, שהוא מפעל אריזת פודים היחיד בישראל – דבר השומר על טריות הקפה ועל הארומה המיוחדת

חברת כיס קפה משווקת מכונות קפה איטלקיות במאה אחוז !


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

• הכשרת הישוב 10 ראשון לציון
• טל': 03-9520357 | פקס: 03-9520358