המדריך לבחירת מכונת קפה פודים
יותר ויותר אנשים בשנים האחרונות רוכשים או שוכרים מכונות קפה לשימוש אישי וביתי. אנשים אלה מבינים שבשוק קיימים סוגים רבים של מכונות ביתיות, המיועדות לשימוש בקנה מידה קטן ולא מקצועי וכל אחד שאוהב לשתות קפה כמו בבתי קפה ובמסעדות לא חייב להתפשר ויכול להביא את הקפה הזה אליו הביתה. אז איך בוחרים בין מכונת קפה פודים, אבקה או מכונה משולבת? הנה מדריך למתלבט.

למה נוח יותר להשתמש בפודים?
אנשים רבים מאלה שרוצים לקנות מכונת קפה ביתית רוצה מינימום של התעסקות עם מקסימום של טעם. כאשר ההתלבטות היא בין מכונה של אבקה ובין מכונת קפה פודים הרי שלפודים יש יתרון עצום בניקיון ובשמירה על תחזוקה גבוהה של המכונה, בניגוד ללכלוך הפוטנציאלי של האבקה.

פודים – עולם שלם של טעמים וניחוחות
יתרון נוסף של אבקת קפה הארוזה בפודים הוא המגוון העצום של טעמים וארומה שניתן לבחור וליהנות. לכל חברה יש מעל עשרה סוגים של טעמי קפה וכל לקוח יכול למצוא את הקפה שהכי טעים לו ומעודף עליו.

אביזרים נלווים – שיק וסטייל
האביזרים הנלווים שמגיעים ביחד עם הפודים נותנים רושם של סטייל ושיק במטבח ובסביבתה של מכונת הקפה. החברות השונות מציעות מגוון כלי אחסנה יפים ומיוחדים שמהווים פריטים עיצוביים לכל דבר ועניין ומוסיפים צבע וייחוד למטבח ולפינת העבודה שבה ממוקמת המכונה.

מכונת קפה פודים – פינוק אמיתי לחברים ואורחים
כאשר מגיעים אורחים וחברים, אין פינוק גדול להכנת קפה מיוחד, בכוסות מיוחדות, ממש כמו בבית קפה במרכז העיר. מי שמארח הרבה יודע שהאורחים מעריכים ואוהבים לחזור ולפקוד את הבית שלו בגלל שיש אצלו קפה טעים, באיכות גבוהה ובשימוש נוח ומהיר.

אין ספק שמכונות קפה מכל הסוגים הם הפינוק של השנים האחרונות. אנשים אל מוכנים להתפשר על טעם ואיכות הקפה שהם שותים בבית ובתקופה זו, של שלל סוגי מכונות ביתיות באמת אין צורך להתפשר. מגוון המכונות מאפשר גמישות בטווח המחירים וכל לקוח יכול למצוא מכונה שמתאימה לתקציב שלו ולצרכים האישיים שלו.

כיס קפה - מקסימום אספרסו, מינימום מאמץ....
מכונת קפה
חברת כיס קפה הינה יצרנית פודים במגוון רחב של טעמים ובאיכות גבוהה.
אנו עושים שימוש בפולי קפה משובחים הנארזים סמוך לזמן קלייתם במפעלנו, שהוא מפעל אריזת פודים היחיד בישראל – דבר השומר על טריות הקפה ועל הארומה המיוחדת

חברת כיס קפה משווקת מכונות קפה איטלקיות במאה אחוז !


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:

• הכשרת הישוב 10 ראשון לציון
• טל': 03-9520357 | פקס: 03-9520358